Front-end Developer Олексій Яковлєв розповів, як намагався за власним бажанням потрапити до війська і працювати там за спеціальностю.
«Історія наступна, була активна вакансія джуна фронтенда. Усі умови мені підійшли, я відправив резюме через „Резерв+“, пройшов якийсь час, і там на вакансії стало написано „Запрошено на співбесіду“. Чекав дзвінка хоча б, але ніт. А потім побачив на Djinni цю ж вакансію, зразу відправив запит і мені скинули google.doc, який я заповнив. І нічого, навіть не подзвонив ніхто!», — розповідає айтівець.
За словами Олексія, вакансія вже закрита. «І питання, чи взагалі це працює? Чи зробили для влаштування „кого потрібно“», — загадується над питанням розробник. Він додав, що це була віддалена вакансія або ж позиція з офісом в Києві.
У коментарях до допису Олексія айтівці зазначають, що такі випадки непоодинокі.
«Чомусь це нормальна практика в ЗСУ. Хтось відповідає за кілька годин, інші — тижнями, місяцями. І так, є коли і за рік відписують/телефонують. Я розумію, про яку саме вакансію ви написали. Також туди подався, заповнив форму, мені навіть відписали. Наскільки розумію, знайшли людину, що їм підійшла… Але на жаль, нікого про це не сповістили», — зазначає Front-End Developer Микола Беленчук.
«Було б смішно, якщо після відправки резюме до тебе в двері постукали до співбесіди і у подальшому потягли до буса, ну, а там…», — іронізує розробник Юрій Старченко.
Frontend Developer Олександр Л. зазначає: «Чекайте, ви підійшли, залишилось тільки почекати… Та не факт, що на фронтенд, але на фронт це точно».
«Я думаю їм не фронта потрібно, а штурмовика. Подивіться останнє відео котре було злито в мережу за участю воєнкорів, де вони в зумі дають задачі. Думаю вам стане зрозуміло».
«Це про повагу до людей, прозорість дій держави». «Резерв+» надсилатиме push-сповіщення про розшук військовозобов’язаного і відображатиме шість нових статусів
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
Як скласти ідеальне IT-резюме для іноземного роботодавця: поради кар'єрної консультантки
Кар'єрна консультантка Юлія Шишенко в LinkedIn зауважила, що часто отримує запит від українських кандидатів із проханням створити резюме для конкретної країни. «Дуже часто кандидати вірять, що у конкретних країнах є власні суворі вимоги до резюме, і кандидату без них відмовлять, навіть якщо він підходить на вакансію», — повідомляє вона.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі